Metin2 GTH

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai facut o alegere Buna!


2 participanți

    cerere[GM]

    avatar
    silentstrike
    Membru
    Membru


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 17/01/2013

    cerere[GM] Empty cerere[GM]

    Mesaj  silentstrike Joi Ian 24, 2013 11:56 am

    Nume de pe Server: SilentStrike
    Varsta:18
    Experienta GM:nu am dar as vrea sa experimentez ...prind repede daca doreste
    vreounu dintre voi sa imi explice cum sta treaba
    Grad Dorit:[GM]
    Timp Jucat pe sv:84 000 min...dar imi scrie atat din cauza ca a dat Spartan grad cavaleresc la unele pers ... am in jur de 10 000 min jucate
    Cu ce ne poti ajuta:as ajuta alaturi de ceilalti gm sa depistam utilizatorii hack , swch si desigur as fi disponibil sa orice intrebare al uni pleyer, nelamurire...
    Ce nota dai Serverului:7 din 2 motive... este lag desi sunt 4 ch-uri, si bonusurile mari 25% este prea mult ... 15% cum era pe vechiu GTH era perfect si nu o zic numai eu ci maojotiratea pleyeriloc care au jucat pe servarul vechi.
    ghost17
    ghost17
    Membru
    Membru


    Mesaje : 28
    Data de înscriere : 12/09/2012

    cerere[GM] Empty Re: cerere[GM]

    Mesaj  ghost17 Dum Ian 27, 2013 6:12 am

    silentstrike a scris:Nume de pe Server: SilentStrike
    Varsta:18
    Experienta GM:nu am dar as vrea sa experimentez ...prind repede daca doreste
    vreounu dintre voi sa imi explice cum sta treaba
    Grad Dorit:[GM]
    Timp Jucat pe sv:84 000 min...dar imi scrie atat din cauza ca a dat Spartan grad cavaleresc la unele pers ... am in jur de 10 000 min jucate
    Cu ce ne poti ajuta:as ajuta alaturi de ceilalti gm sa depistam utilizatorii hack , swch si desigur as fi disponibil sa orice intrebare al uni pleyer, nelamurire...
    Ce nota dai Serverului:7 din 2 motive... este lag desi sunt 4 ch-uri, si bonusurile mari 25% este prea mult ... 15% cum era pe vechiu GTH era perfect si nu o zic numai eu ci maojotiratea pleyeriloc care au jucat pe servarul vechi.



    deci 25% bonus prea mare. esti tare prost pe serveru vechi erau de 30 %

      Data/ora curentă este: Mier Mai 08, 2024 4:15 pm