Metin2 GTH

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai facut o alegere Buna!


2 participanți

    Cont spart!!!!!!!!

    avatar
    margelatu
    Membru
    Membru


    Mesaje : 2
    Data de înscriere : 27/09/2012

    Cont spart!!!!!!!! Empty Cont spart!!!!!!!!

    Mesaj  margelatu Joi Sept 27, 2012 8:07 pm

    Gm mam trezit azi dimineata si contu meu a fost gol aveam akl 3 luni de munca dak ai putea sami dai contu in urma cu 2 zile as fi foarte recunoscator va rog sa ma ajuti la aceasta problema contu meu este margelatu001-sura-lvl 115 aveam frunza +5 armura care se evolueaza din untunecata.... am munmncit ff mult si te rog sa ma ajuti
    avatar
    fortareatarosie83
    Membru
    Membru


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 22/12/2012

    Cont spart!!!!!!!! Empty Re: Cont spart!!!!!!!!

    Mesaj  fortareatarosie83 Joi Ian 10, 2013 3:47 am

    margelatu a scris:Gm mam trezit azi dimineata si contu meu a fost gol aveam akl 3 luni de munca dak ai putea sami dai contu in urma cu 2 zile as fi foarte recunoscator va rog sa ma ajuti la aceasta problema contu meu este margelatu001-sura-lvl 115 aveam frunza +5 armura care se evolueaza din untunecata.... am mu pale nmncit ff mult si te rog sa ma ajuti
    pale si eu am aceeasi problema in joc ma numesc LIGHTANGEL si am patit exact la fel numai ca eu am cont 130 si toate itemele facute mai putin armura era intunecata am avut sabie sfanta+9 coif betonat+5 scut+9 papuci+9 cercei dragon+9 coif+9 bratara defensiva+9 colier regal +9 si toate aste erau gata mai departe mnu evoluau inafara de armura si coif si miau spart contu zicant ca e gm SPARTAN si imi ia contul la control pt plangere de hach si am fost golit va rog sa ma ajutati sami recuperez itemele am muncit foarte mult si nedormit pt ami termina cu brio itemele VA ROG SA MA AJUTATI

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 12:21 pm