Metin2 GTH

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai facut o alegere Buna!


+2
VampiruEmo
panik089
6 participanți

    Reclamatie player

    panik089
    panik089
    Membru
    Membru


    Mesaje : 16
    Data de înscriere : 05/06/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    Reclamatie player Empty Reclamatie player

    Mesaj  panik089 Mar Iun 12, 2012 10:27 am

    scuze tuturor dak am gresit postarea dar nu sa postat nicaeeri reclamati palyeri vreau sa fac si eu o reeclamatie unu player care ma tot bate la cap sa ii dau o arma care aa aruncato pe jos ca prostu si ma tot ameninta
    numele lui"XxXMaRiUsxXx
    numele meu;SuraBM1
    dovada:
    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/26/0612211226.jpg/
    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/9/0612212031.jpg/
    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/26/0612212218.jpg/


    +alta dovada ca ma injurat
    nu ar trebui sa dau importanta dar mor de copii de pe sv de 12 ani care nu stiu cfe fac si te injura degeaba fara motiv
    SI INCA O DATA IMI CER SCUZE CA NU AM POSTAt UNDE TRB confused confused confused
    avatar
    VampiruEmo
    Membru
    Membru


    Mesaje : 5
    Data de înscriere : 18/06/2012

    Reclamatie player Empty Re: Reclamatie player

    Mesaj  VampiruEmo Lun Iun 18, 2012 9:54 am

    spre sprijinul tau in urma unu meci pvp in cazul in care el iese pe grad negativ afara din cercul "safe zone" si tu il omori arma este a ta nu esti nevoit sa o dai napoi!
    si mai mult decat atat ai imagini incare te-a injurat aratale unui membru din staff poate te ajuta dar stiu ca acum cateva luni bune nu te ajuta nimeni neexistand acest forum..
    dar de postat nai postat unde trebuie dar nici woasry sau spartan nu au facut o sectiune speciala pentru reclamatii playeri ,INCA, din cate am vazut !
    panik089
    panik089
    Membru
    Membru


    Mesaje : 16
    Data de înscriere : 05/06/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    Reclamatie player Empty Re: Reclamatie player

    Mesaj  panik089 Lun Iun 18, 2012 10:24 am

    iti multumesc pentru sprijin Very Happy
    Slip
    Slip
    Membru
    Membru


    Mesaje : 34
    Data de înscriere : 31/05/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Satu Mare

    Reclamatie player Empty Re: Reclamatie player

    Mesaj  Slip Joi Aug 16, 2012 6:19 am

    avatar
    dejavuu
    Membru
    Membru


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 08/09/2012

    Reclamatie player Empty Ban SuraBm001 daca se poate

    Mesaj  dejavuu Sam Sept 08, 2012 4:01 am

    Salut. Nustiu daca aici trebuie sa depun reclamatia. Pe data 8.08.2012 Am avut de vandut un cont (lvl 175 nume alinbosdebos) ,si SuraBm001 a fost interesat sa-mi cumpere contu .Dupa ce iam dat numele si parola lam lasat sa verifice contu, el a schimbat parola la cont si tot spune ca a uitat parola si itemele care mi lea oferit pe cont nu a vrut sa mi le mai dea . Acum el ia vandut contu (cel de lvl 175 de la mn ) lui Paladin001 .Acum nustiu ce sa fac. Dovada am filmat totul daca imi puteti da un site unde sal incarc. Si as vrea blocarea si contului care mi fost furat (nume alinbosdebos lvl 175).
    VapoareDani
    VapoareDani
    Membru
    Membru


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 26/08/2012

    Reclamatie player Empty Sall

    Mesaj  VapoareDani Lun Sept 10, 2012 10:36 am

    SAlut.Am o reclamati pentru Un player cu Nick: CristiSura. Mea aratat o frunza+9 fara pgm si apoi am pus si eu king of king war la negot unde era si frunza am acceptat
    si in inventar mea aparaut frunza+0 Neutral .Vreau sal raportez deoarece cred ca are hack.Sauo fi fost un bug de la servar. Asi dori sa mi se returneze king of kingu sau sa mi se dea frunza+9 careo negocisemn cu el .data 10/9/2012

    uitati poza dupa negot http://img.egaming.ro/image-7815_504E35F3.jpg
    El iesise imediat dupa ceam negociat
    ghost17
    ghost17
    Membru
    Membru


    Mesaje : 28
    Data de înscriere : 12/09/2012

    Reclamatie player Empty salut

    Mesaj  ghost17 Sam Oct 06, 2012 8:43 pm

    ati facut armuri noi.. care nu sunt bune de nik. numai pot bate numai la ursi


    am stricat argonul pe armura lorzilor.. care nu are nici o valoare .. ori cu ea ori fara. tot aceasi tarie am.. nici nu evolueaza .. doar +0

    Continut sponsorizat


    Reclamatie player Empty Re: Reclamatie player

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 09, 2024 5:09 am