Metin2 GTH

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai facut o alegere Buna!


3 participanți

    Cand se deschide serveru?!!

    avatar
    SilverAngeL
    Membru
    Membru


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 26/11/2012

    Cand se deschide serveru?!! Empty Cand se deschide serveru?!!

    Mesaj  SilverAngeL Lun Noi 26, 2012 1:55 pm

    Salut ce sa intamplat cu sv .. de vreo 3 zile nu merge .. Smile adica vreau sa stiu daca se lucreaza sau nu mai merge deloc sa inchis un raspuns dl cineva mai mare concret Smile imi da Eroare de server HELP me .. nu joc de mult timp dar mi'sa parut unu din cele mai bune serverele Very Happy THX !! si astept raspuns Very Happy
    avatar
    piporcanita
    Membru
    Membru


    Mesaje : 1
    Data de înscriere : 19/12/2012

    Cand se deschide serveru?!! Empty Re: Cand se deschide serveru?!!

    Mesaj  piporcanita Mier Dec 19, 2012 7:55 pm

    Ziceau ei ceva ca o sa schimbe hostul ... vad ca nu au anuntat si pe forum ... imi pare rau ca nu se vede o mai buna activitate a gm`ilor atat pe server cat si pe forum[b]
    ghost17
    ghost17
    Membru
    Membru


    Mesaje : 28
    Data de înscriere : 12/09/2012

    Cand se deschide serveru?!! Empty Re: Cand se deschide serveru?!!

    Mesaj  ghost17 Mier Dec 19, 2012 10:56 pm

    SilverAngeL a scris:Salut ce sa intamplat cu sv .. de vreo 3 zile nu merge .. Smile adica vreau sa stiu daca se lucreaza sau nu mai merge deloc sa inchis un raspuns dl cineva mai mare concret Smile imi da Eroare de server HELP me .. nu joc de mult timp dar mi'sa parut unu din cele mai bune serverele Very Happy THX !! si astept raspuns Very Happy


    eu am observat ca gth-u se inchide cand se scoala lu spartan.. si vad sa se scoala des.


    poate a plecat spartan sa faca sarbatorile de iarna.


    un server de cacat... toata vacanta de vara a fost inchis.. acuma incepe la fel si in vacanta de iarna.... o jigodie de om. bounce
    ghost17
    ghost17
    Membru
    Membru


    Mesaje : 28
    Data de înscriere : 12/09/2012

    Cand se deschide serveru?!! Empty Re: Cand se deschide serveru?!!

    Mesaj  ghost17 Mier Dec 19, 2012 10:57 pm

    piporcanita a scris:Ziceau ei ceva ca o sa schimbe hostul ... vad ca nu au anuntat si pe forum ... imi pare rau ca nu se vede o mai buna activitate a gm`ilor atat pe server cat si pe forum[b]



    ar trebui schimbat capu lu spartan.. in vacanta de vara a fost inchis acuma in vacanta de iarna incepe tot asa.. niste jigodi de oameni detin serveru

    Continut sponsorizat


    Cand se deschide serveru?!! Empty Re: Cand se deschide serveru?!!

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 2:12 pm