Metin2 GTH

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai facut o alegere Buna!


2 participanți

    Aveti Grija cine va fura!!! si aici este unul dintre cei care face asta

    avatar
    dariusbot979
    Membru
    Membru


    Mesaje : 2
    Data de înscriere : 20/02/2013

    Aveti Grija cine va fura!!! si aici este unul dintre cei care face asta Empty Aveti Grija cine va fura!!! si aici este unul dintre cei care face asta

    Mesaj  dariusbot979 Mier Feb 20, 2013 10:34 am

    [u]Salut as dori sa aduc ca cunostiinta serverului ca este un player care zice ca sa ii dam itm si l face bune acesta este:[b]bufAle Repet:Nu ii dati itm mie mi-sa intamplat si am dat king argintiu de war intunecata de war si intunecata de saman si nu le mai am No Nu ii dati !! nu vi le da inapoi!! lol! si dak se poate sa ma ajute si pe mn un GM sau SGA va rog Surprised

    ghost17
    ghost17
    Membru
    Membru


    Mesaje : 28
    Data de înscriere : 12/09/2012

    Aveti Grija cine va fura!!! si aici este unul dintre cei care face asta Empty Re: Aveti Grija cine va fura!!! si aici este unul dintre cei care face asta

    Mesaj  ghost17 Vin Feb 22, 2013 9:29 pm

    dariusbot979 a scris:[u]Salut as dori sa aduc ca cunostiinta serverului ca este un player care zice ca sa ii dam itm si l face bune acesta este:[b]bufAle Repet:Nu ii dati itm mie mi-sa intamplat si am dat king argintiu de war intunecata de war si intunecata de saman si nu le mai am No Nu ii dati !! nu vi le da inapoi!! lol! si dak se poate sa ma ajute si pe mn un GM sau SGA va rog Surprised





    man trebe sa fi tare handicapat sa dai la cineva iteme.... cum zici ca a furat daca tu ai dato?????????????? Very Happy Very Happy Very Happy

      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 1:57 am